Pamiętacie czasy PRL’u? Impreza urodzinowa czy firmowa w stylu PRL dla wielu będzie sentymentalnym wspomnieniem z czasów beztroskiej młodości. Miło jest wrócić do czasów, kiedy co roku 1 maja dumnie kroczyliśmy w uroczystych pochodach wdzięcznie machając biało-czerwoną chorągiewką.

Impreza PRL to świetny pomysł na imprezę integracyjną oraz urodzinową, a także oryginalny pomysł na atrakcję weselną. Czasy PRL? To bardzo ciekawy i sprawdzony motyw przewodni na wielu imprezach. Każdy z gości będzie mógł przebrać się w stroje z tamtej epoki, zapuścić pekaesy czy uczesać się w stylu mokrej włoszki. Gościom zostaną rozdane kartki żywnościowe, a gumiaki będą obowiązkowym obuwiem w tematycznych podczas zabaw i konkursów. Podczas tej imprezy całą Polskę PRL-u zmieścimy w jednym miejscu i czasie gwarantując doskonałą zabawę i powrót wspomnień z tamtych lat. Potrawy będą serwowane prosto ze stołówki w oryginalnych przykręcanych do stołów miskach, nie zabraknie także łyżek na łańcuchach.

impreza w stylu prl

Impreza urodzinowa a także impreza integracyjna w stylu PRL okraszona jest patriotycznymi przemówieniami towarzysza z partii, a flagi i chorągwie wezwą obywateli do marszu za ojczyznę. Nie zabraknie także piosenek i przebojów z tamtych lat, które zaśpiewają ucharakteryzowani artyści.

Grupa Hevent jako prekursor imprez tematycznych wśród agencji eventowych w Polsce zrealizowała tysiące udanych imprez tematycznych firmowych oraz prywatnych. Impreza PRL to w ostatnim czasie bardzo popularny pomysł na imprezę z humorem, z sentymentem i ogromną dawką dobrej energii.