Organizacja urodzin Kraków

Organizacja urodzin to temat, który co roku powraca jak bumerang. Jako liderzy w branży w organizacji wspaniałych urodzin w Krakowie, wiemy, jak wiele wątpliwości pojawia się zwykle na każdym etapie organizacji.  Gdzie zrobić przyjęcie urodzinowe w hotelu czy restauracji lub klubie? Jak wielu gości zaprosić, aby ilość osób nie była ani za duża, ani za mała – nie może zabraknąć miejsca do tańczenia. Każdy chce, aby zabawy były ciekawe i przystępne zarówno dla osób starszych, jak i dzieci, tu liczy się również profesjonalna obsługa. Udane przyjęcie urodzinowe chcemy pamiętać jak najlepiej, dlatego mamy wiele pytań i wątpliwości jak zorganizować urodziny i całe przyjęcia urodzinowe. Następne pytania pojawiają się gdy zbliżają się 18, 30, 40, 50 lub inne ważne urodziny naszych bliskich osób.  Jesteśmy wyrozumiali dla naszych Klientów i na każdym etapie oferujemy fachową pomoc.

Wszystkie kwestie mogą zostać omówione osobiście na spotkaniu lub telefonicznie tak, aby osiągnąć wspólny cel – niezapomniany wieczór dla jubilata i jego gości ❤

GDZIE ZORGANIZOWAĆ URODZINY W KRAKOWIE

Jeśli organizujesz naprawdę dużą imprezę urodzinową dla gości w Krakowie, warto pomyśleć o hotelu lub restauracji. Przed rezerwacją konkretnego terminu i miejsca skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy porady oraz opierając się na naszym doświadczeniu, wspólnie wybierzemy najlepsze miejsce. Niezależnie gdzie zdecydujesz się na urządzenie imprezy urodzinowej, służymy fachową pomocą przy organizacji pełnego wydarzenia. Zawsze z osobami decyzyjnymi tych lokali ustalamy wszystkie warianty przyjęcia. Organizując imprezę, zawsze dostosowujemy się do warunków lokalu ustawiając technikę, oświetlenie, multimedia i scenografię tak, aby wszystko do siebie pasowało, nie zapominaj, że im większa sala na Twoją imprezę, tym lepszy efekt “WOW”. Zwłaszcza gdy organizujemy urodziny dla dzieci, które potrzebują dużo miejsca na swoje zabawy. Urządzaliśmy urodziny w wielu prestiżowych hotelach, restauracjach, ale i na salach weselnych czy strażnicach. Pomagamy również odszukać odpowiednie miejsce, datę, dopasować menu i ustalić całość szczegółów, abyś Ty nie tracił czasu na papierkową robotę. 

POMYSŁY NA URODZINY DLA DOROSŁYCH

Przyjęcie urodzinowe bez głównego motywu czy atrakcji, spędzone nawet w doskonałym gronie osób, może okazać się totalną klapą. Urodziny to wyjątkowa okoliczność do zabawy – przecież są tylko raz w roku! Wielu z nas pragnie się dobrze bawić i na długo wspominać pełen emocji wieczór. Pomysłów na imprezę jest pełno! Jako agencja eventowa od 15 lat tworzymy ciekawe imprezy – chcesz zrobić wrażenie wśród gości? Dobrze trafiłeś! Możemy zorganizować imprezę w stylu gali oscarowej, meksykańskim lub aerate party.  Od zawsze zastanawiałeś się nad imprezą w tematyce disco polo?  Największe przeboje taneczne, śmieszne konkursy i pełna emocji atmosfera. Zrobimy wrażenie na Twoich gościach, tworząc ciekawy program na wieczór: kto to śpiewa, naśladowanie zespołów, ciekawe show taneczne disco polo, wybór miss i mistera balu. Discopolowa ścianka dla gwiazd, kolorowe ubrania i peruki, a co najważniejsze porywająca zabawa taneczna. Razem z naszym konferansjerem stworzymy niezapomniane atrakcje. To szczególnie ważne w przypadku urodzin dla dzieci w Krakowie. Podczas przyjęcia urodzinowego dzieci pozostawione „same sobie” mogą stać się uciążliwe dla dorosłych, którzy też chcą się świetnie bawić! Dlatego zawsze przygotowujemy wiele zabaw dla najmłodszych uczestników imprezy.

Nasza oferta jest pełna ciekawych pomysłów na imprezę urodzinową, sprawdź sam:  URODZINY TEMATYCZNE

Masz własny pomysł na imprezę? Urządzamy też zabawy wymyślane przez naszych Klientów. Zdecydowałeś, że chcesz przyjęcie w domu? Możemy zająć się pojedynczymi usługami jak jedzenie lub oprawa muzyczna. Oferujemy tylko najpopularniejsze i znane nam zespoły muzyczne lub DJ. Kluczową i bazową kwestią każdej wyjątkowej imprezy urodzinowej jest odpowiednie jej poprowadzenie przez dobrego konferansjera, który wraz z atrakcyjnymi dziewczynami wykreuje luźną atmosferę, jednocześnie finalizując ustalony program rozrywkowy dla Twoich bliskich. To właśnie dzięki świetnemu konferansjerowi, zawdzięczamy prestiż naszych urodzin.

ATRAKCJE NA URODZINY

Jak zorganizować niezapomniane urodziny? Posiadamy pełny katalog atrakcji – Dj na wydarzenie, fotobudka a może urodzinowe koło fortuny lub ogromny tort niespodzianka? Kasyno albo zabawy dla najmłodszych – pełną ofertę znajdziesz w agencji Hevent. Planując urodziny dla dziecka, nie wyobrażamy sobie ich bez atrakcji jak malowanie twarzy. Jako agencja eventowa zajmujemy się w pełni urządzeniem imprez urodzinowych. Po naszej stronie zostają zabawy dla dzieci, catering czy oświetlenie. Sprawdź jakie dodatki możemy zapewnić, aby miejsce, w którym organizujesz imprezę urodzinową, stało się magiczne. Oferujemy pełno elementów scenograficznych do tematu Twojej imprezy urodzinowej. Duży napis 40, 50 lat i inne, dopasowane ścianki fotograficzne, zasłonięcie różnych przestrzeni czarnym horyzontem i inne. Oferujemy naszych fotografów i kamerzystów, a jakość ich pracy można dostrzec na wielu naszych realizacjach i zdjęciach. Fachowa obsługa, szybki montaż a parę z tych atrakcji czasami dajemy naszym klientom bezpłatnie. Niezależnie czy chcesz mieć przyjęcie urodzinowe w klubie, czy ogrodzie – jeżeli chcesz skorzystaj tylko z wyszczególnionych atrakcji. Oczywiście specjalizujemy się w urządzaniu kompleksowych programów urodzinowych, ale  wszystkie usługi można zamówić indywidualnie. Wtedy realizujemy tylko wybraną atrakcję. Najczęściej podczas organizacji urodzin nasi Klienci zamawiają usługę barmańską, show wokalne lub różnorodne pokazy. Iluzja na wesoło, pokazy barmańskie, fire show oraz pokazy autorskie związane z daną tematyką imprezy jak np. kyudo, taniec lwa chińskiego podczas imprezy azjatyckiej lub dookoła świata, jeśli lubicie podróże czy pokaz fajerwerków. Oczywiście modyfikujemy ofertę – urodziny dla dzieci Kraków to będą kompletnie inne atrakcje niż okrągły jubileusz w stolicy. Możemy dołączyć inne dodatkowe atrakcje podczas przyjęcia urodzinowego, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zleć organizację urodzin w sercu Krakowa agencji Hevent. Zapewniamy różne atrakcje i najlepsze miejsca w całej Polsce! Urodziny w Krakowie muszą być wyjątkowe!

ORGANIZACJA IMPREZ W Krakowie

Wielu z nas chce mieć przyjęcie urodzinowe, które potem przez długi czas można wspominać. Grupa Hevent to od pokoleń liderzy w dostarczaniu rozrywki. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zrobić urodziny w Krakowie, to już nie musisz szukać! Napisz do nas już teraz. Urządziliśmy wiele urodzin, które do dziś szczególnie wspominamy. Również urodziny dla dzieci są dla nas cenną pamiątką. Wystarczy zobaczyć nasze filmy – tłumy świetnie bawiących się gości to coś, co napełnia nas ogromną dumą i motywacją. Zatroszczymy się o każdy detal Twojego przyjęcia – muzykę, jadłospis i wiele innych.  Zachęcamy do kontaktu e-mail jak i telefonicznego. Jeżeli myślisz jak zorganizować urodziny, to nie mogłeś trafić lepiej.  Urodziny w Krakowie z nami, to genialny wybór! Zaskocz swoich najbliższych i stwórz im wspaniałą niespodziankę, której nie zapomną na długo.

 

Razem zorganizujemy niezapomniane przyjęcie ❤

Kontakt

    5/5 - (20 głosów)