Project Description

Masz 40-tkę, 50-tkę, 60-tkę i nie masz pomysłu?

Obchodzisz jakiś inny jubileusz?

Koniec z brakiem pomysłów na wyjątkowa imprezę urodzinową.Obchodzisz okrągłe urodziny lub szukasz pomysłu na wyjątkową prywatną imprezę?
Grupa Hevent świadcząca dotychczas usługi eventowe dla najbardziej prestiżowych firm i korporacji teraz zrealizuje wyjątkową zabawę również dla Ciebie, Twoich znajomych czy rodziny. Wyjątkowe urodziny tematyczne, scenografia, oprawa muzyczna i oświetleniowa, gadżety dla Gości i wyjątkowe urodzinowe show sprawią, że Twoje urodziny będą niezapomniane.

Zobacz w jakim stylu możesz zorganizować swoje urodziny!
Dlaczego właśnie my i dlaczego to właśnie Twoje urodziny mają być inne od wszechobecnych standardów?

Poznaj szczegóły

Zobacz co możemy Ci zaproponować na Twoje wyjątkowe urodziny.

Baw się tak jak chcesz wybierz jedną z 70 urodzinowych imprez tematycznych.

Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby prywatne pytając czy świadczymy tego typu usługi co świadczy, że coraz więcej osób chce zaskoczyć swoich Gości lub po prostu wyjątkowo się pobawić a impreza z samym DJ czy zespołem po prostu nie wystarcza i jest już historią. Grupa Hevent przez 8 lat zrealizowała ponad 1000 różnego rodzaju imprez. Premiery samochodów, pikniki czy światowe konferencje to dla nas żaden problem. Na co dzień zapewniamy naszym Klientom rozrywkę w hotelach tworząc całą oprawę i realizację na wysokim poziomie. Zapraszamy do pozwiedzania naszej strony, pooglądania filmów aby mogli się Państwo przekonać o naszym atutach i bardzo dużym doświadczeniu.

Jak to wygląda w praktyce?

1. Ty wybierasz tematykę swoich urodzin – mamy ich ponad 70 – wiec na pewno dopasujesz coś pod siebie i swoje towarzystwo.

2. Opracowujemy szczegóły, atrakcję i scenariusz całej imprezy bez względu czy są to twoje 40 urodziny czy jakiekolwiek inna okazja, zawsze wszystko dopinamy na ostatni guzik. Zajmujemy się wszystkim i kompleksową stąd Ty masz wolną głowę i jesteś pewien/ pewna, że zespół osób, który przyjedzie to profesjonaliści a nie po prostu „grajkowie”.

3. Ty zapraszasz Gości a my sprawiamy, że po Twoich urodzinach powiedzą Ci że na takiej imprezie jeszcze nie byli. Skąd to wiemy? Bo tak zawsze reagują nasi nowi Klienci.

cyt.: „nie wiedzieliśmy, że tak się można bawić” – takie słowa słyszymy często i jesteśmy dumni bo naszą pasją jest to aby Twoje urodziny były na prawdę wystrzałowe.

Pamiętaj, że zawsze na Twoją imprezę fotobudkę wraz z gadżetami dostajesz gratis.
Dojeżdżamy do każdego miejsca w kraju i realizujemy imprezy w różnych wariantach budżetowych.
Wystarczy napisać maila lub zadzwonić a my prześlemy Ci urodzinową propozycję specjalnie dla Ciebie i Twoich Gości.