ZOBACZ JAK TWORZYMY WYDARZENIA

Szanowni Państwo ze względu na obowiązujące przepisy nie możemy upubliczniać zdjęć i filmów z prywatnych imprez urodzinowych dlatego zapraszamy do obejrzenia kilku przykładowych realizacji biznesowych obrazujących nasze możliwości, filmy z imprez bardzo podobnych do urodzinowych znajdą państwo w poszczególnych zakładkach na podstronie urodziny tematyczne. Jeśli chcą Państwo zobaczyć nasze przykładowe realizacje urodzinowe to zapraszamy do kontaktu mailowego. Możemy także udostępnić wiele kontaktów do naszych urodzinowych Klientów, którzy wyrazili chęć udzielania referencji naszej firmie.

Dla naszego Klienta zrealizowaliśmy prestiżowe galę w stylu Moulin Rouge połączoną wraz z koncertem gwiazdy Partycji Markowskiej.

Realizacja dwudniowej gali dla 1200 Gości na hali widowiskowej wraz z koncertem gwiazdy i występem kabaretu.

Wyjątkowe show w stylu Great Gatsby z francuskim akcentem w hotelu Nosalowy Dwór

Niesamowita realizacja w weneckim stylu połączona z urodzinową galą 25 lecie firmy.

Realizacja cyklu wydarzeń o nazwie „Noce Basenów”, realizacja dwóch największych imprez sylwestrowych na wodzie dla 700 osób.

Wyjątkowa premiera  Volvo XC 90 w dwóch salonach jednocześnie. Zapewniliśmy wszystkie elementy wydarzenia tworząc wyjątkową oprawę i ekskluzywną atmosferę dla zaproszonych Gości.

Wyjątkowe i unikalne w skali kraju show. 20 tancerzy, pełna charakteryzacja, dedykowane kostiumy, wokalistki, akrobaci i aktorzy, kilka miesięcy prób i wyjątkowy efekt końcowy, który zaprezentowaliśmy podczas imprezy dla jednej ze światowych korporacji.

Realizacja dwudniowej gali dla 1200 Gości na hali widowiskowej wraz z koncertem gwiazdy i występem kabaretu.

Otwarcie nowego serwisu dla klientów flotowych i zaproszonych Gości wraz z wdrożeniem nowego programu lojalnościowego odbyło się w gorącym brazylijskim stylu.

W hotelu realizujemy liczne wydarzenia dla naszych Klientów dbając o kompleksową oprawę sceno-techniczną i artystyczną.

Dla tej firmy tworzymy imprezy od ponad 13 lat. Zawsze oryginalnie, zawsze zaskakujemy i doskonale razem się bawimy bo przez te wszystkie lata zdążyliśmy się zaprzyjaźnić z cała firmą i wieloma jak pracownikami.

Do zadań naszej firmy należała organizacja wszystkich składowych tego wydarzenia. Wyjątkowy catering, pokazy w stylu japońskim, aranżacja sceno-techniczna oraz prowadzenie tego wyjątkowego wieczoru.

Otwarcie tak wielkiej inwestycji musi zapadać w pamięć dlatego dla naszego Klienta przygotowaliśmy wyjątkowy program,

który rozgrzał narciarzy do czerwoności. W ramach przygotowań zrealizowaliśmy także strefę VIP.

Show opowiadające dzieje jednej z wiodących branż w kraju. Historia opowiedziana tańcem i muzyką oraz grą aktorską od XIXw do współczesności.

Na potrzeby tego wydarzenia zaadaptowaliśmy nową halę magazynową pod wyjątkową imprezę inauguracyjną w stylu James Bond.

Realizacja wydarzania na zlecenie hotelu dla najważniejszych Gości i stałych klientów. Zrealizowaliśmy wydarzenie w stylu Latino Night wraz z licytacją charytatywną.

Wyjątkowe pokazy taneczne, zwariowane konkursy, występy wokalne oraz doskonała scenografia i prowadzenie przez charyzmatycznego kowboja wraz z towarzyszącymi mu pięknymi dziewczynami prosto z salonu.

To było wyjątkowe wyzwanie i przygoda. Nasz zespół na dwa dni dostał do dyspozycji wszystkie chodniki kopalni Guido 320m pod ziemią aby tam pr

Otwarcie fabryki i uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej zawsze budzi wielkie emocje. Zorganizowaliśmy nie tylko całe zaplecze sceno-techniczne, catering oraz oprawę artystyczną. Zadbaliśmy także o wszelkie elementy logistyczne wraz z oprowadzaniem gości.

Premiera dla 200 Gości odbyła się przez koncertem Andrzeja Piasecznego. Zapewniliśmy wszystkie elementy tego wydarzania wraz z oprawą artystyczną i prezentacja nowego modelu.

5/5 - (42 głosów)